Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

МАРАФОН ЗА БУДЬ-ЯКОЇ ПОГОДИ

Для любителів активних видів спорту, зокрема, легкої атлетики, навіть зима не стає на заваді. У перші зимові дні відбувся марафон, що носив назву «Боярський Хрещатик: Перший старт зими», у якому взяли участь козинці Олександр Голядкін та Олександр Нейфельд. Дистанція марафонського забігу становила 10,5 км для чоловіків і жінок (залікова дистанція Академічної ліги). По закінченню забігу, обидва наші марафонці отримали медалі фінішерів.
Олександр Голядкін був найстаршим учасником марафону. Та це не єдина його відмінність від інших учасників. Уже кілька років Олександра Павловича впізнають по вишиванці та козацьких шароварах, у яких він долає кілометри марафонських доріг. «Звичайно, шаровари – не найзручніша форма для легкої атлетики, і часом, коли дує вітер, то ноги трохи заплутуються, бо дуже широкі шаровари. Але таким чином я хочу привернути увагу громадськості до заняття спором. Особливо молодь», - зазначив марафонець.
Здоровий спосіб життя та заняття спортом, для Олександра Голядкіна - це не просто захоплення, одна зі складових його щоденного розпорядку. Олександр Павлович займається спортом ще з юності. Особливо, до душі, чоловікові - легка атлетика, зокрема, біг на довгі дистанції (марафонський біг). Щороку, починаючи з весни і до пізньої осені, він бере участь у різноманітних марафонських забігах.
Проте, щоб достойно пробігти довгу дистанцію, потрібно посилено і наполегливо тренуватися. Так Олександр Голядкін у холодну пору займається у тренажерній залі Козинського спортивного комплексу, бігає на біговій доріжці, а коли дозволяють погодні умови - одразу вибігає до лісу.
Звичайний чоловік, водій, який сьогодні перебуває на пенсії, власним прикладом доводить, що спортом займатися ніколи не пізно, а фізична культура – не лише продовжує життя, а й робить його цікавішим, різноманітнішим.

наверх