Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Масляний тиждень у Козинській ЗОШ

Останній тиждень перед Великоднім постом називають Масляним. Це свято, присвячене кінцю зими і весняному пробудженню природи. За традицією, кожен день Масляного тиждень унікальний і наповнений глибоким змістом. Головна традиція Масляної – випікання млинців, що символізують сонце. Докладно про звичаї і традиції наших пращурів школярі Козинської ЗОШ дізнавалися на виховних годинах, які пройшли у кожному класі школи.
Педагог-організатор Аліна Олександрівна Недашковська разом зі шкільним психологом Тетяною Євгенівною Фетісовою розповідали дітям про обрядодійства цього свята, проводили цікаві розваги та конкурси.
За словами Тетяни Євгенівни подібні заходи дуже важливі, адже вони, окрім пізнавальної функції та розширення кругозору ще й укріплюють дружні стосунки між однокласниками, слугують як емоційне розвантаження. Дітям і самим дуже подобаються подібні заходи, тож вони залюбки беруть у них участь.
У молодших класах до зустрічі весни готуються заздалегідь. Тут святкового настрою додають оформлення класної кімнати та виготовлення різноманітних поробок. Вчитель молодших класів Ольга Миколаївна Бондар розповіла, що подібні заходи також виховують естетичний смак у дітей, розвивають у них почуття прекрасного.
Наприкінці виховної години діти частуються млинцями з різними начинками, які приносять із дому.

наверх