Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗИКИ

О! Музика! Яке це справді диво,
Вона підносить в сині небеса,
Ти невагомий і летиш щасливо,
А навкруги простори і краса.

1 жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день музики.
Це свято співаків і музикантів, композиторів, учителів музики та викладачів консерваторій, студентів та учнів музичних навчальних закладів, але його можуть відзначати і, просто, всі любителі музики.
Музика цікавила людей ще в далекій давнині. Вже тоді вона впливала на них і будила в них почуття. Не менш актуальною вона є і сьогодні.
День музики – професійне свято працівників Козинської школи мистецтв, яка працює у Козині з 1983 року. Сьогодні тут навчаються більше вісімдесяти учнів. У Козинській школі мистецтв працюють провесійні музиканти, кваліфіковані вчителі, які навчають дітей грі на фортепіано, баяні, гітарі, хоровому співу та образотворчому мистецтву. Очолює колектив директор Наталія Дмитрівна Назарчук. Колектив працює злагоджено, на одному диханні. «От тільки хотілося б займатися у просторішому приміщенні, адже діток у Козині, які бажають навчатися у школі мистецтв багато, втім, умови не дозволяють усіх прийняти», - зазначила Наталія Дмитрівна.
Вихованці школи мистецтв беруть участь у різноманітних конкурсах, як обласних так і всеукраїнських. Ставали лауреатами міжнародних конкурсів. А виступи учнів школи мистецтв на загальноселищних чи районних заходах – це окраса будь-якого свята.

наверх