Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

МИСТЕЦЬКІ ЗДОБУТКИ КОЗИНСЬКИХ ТАЛАНТІВ

Нещодавно учні Козинської школи мистецтв взяли участь у Міжнародному канадсько-українському фестивалі дитячої та юнацької творчості " Торонто 2021". Конкурс проводився дистанційно у Торонто та Парижі. Оцінювали виступи учасників конкурсу провідні діячі культури та мистецтва Канади, Франції, Австрії, Македонії, Хорватії, Болгарії та Чорногорії. І ось, нарешті, нагороди знайшли своїх переможців!
Цього разу, свої сили, вирішили випробувати Карасьова Валентина та Думітро Софія, які змагались у номінації академічний вокал ( викладач вокалу - Бойко Богдана Миколаївна, концертмейстер - Дворянин Людмила Вікторівна) та Іванко Анна у номінації інструментальний жанр ( викладач фортепіано - Дворянин Людмила Вікторівна). Дівчата гідно представили Козинську школу мистецтв на такому престижному конкурсі, та вибороли I премії у своїх вікових категоріях.
Наставниця і вчитель Богдана Миколаївна зазначила, що їй особливо відзначити приємно двох дебютантів, які з першого разу взяли такий високий мистецький олімп у номінації академічний вокал-це Карасьов Валерій ( для учня це другий конкурс, але Міжнародний-перший) - II премія, та Ракхеджа Аріана, яка взагалі виступала вперше, але настільки переконливо, що міжнародне жюрі присудило нашій юній артистці також II премію. ( викладач вокалу- Бойко Богдана Миколаївна, концертмейстер- Дворянин Людмила Вікторівна).
"Щиро дякуємо батькам наших переможців за моральну та матеріальну підтримку конкурсантів - без вас цього дива не сталось би",- подякувала педагог.

наверх