Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

МИСТЕЦЬКІ ЗДОБУТКИ УЧНІВ КОЗИНСЬКОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ

Незважаючи на карантинні обмеження учні та викладачі Козинської школи мистецтв все ж знаходять можливість для реалізації власної творчості. Завдяки онлайн-технологіям з’явилася можливість заявити про свій талант не лише на теренах України, але і за її межами беручи участь у різноманітних мистецьких конкурсах.
Нещодавно учень Козинської школи мистецтв, юний гітарист Артем Осадчий (викладач Назарчук Н.Д. ) посів ІІ місцем у дистанційному міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Talent fest ", та отримав гран-прі Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв "Grand Art Fest".
ІІ місце в Міжнародному конкурсі "GOLDEN TALENTS OF MADRID 2021"посів ще один учень класу гітари, вихованець Н.Д.Назарчук Іванко Іван, клас гітари.
Відзначилися своїми роботами і юні художники Козина. Покуль Єва (викладач Ольга Ігорівна Личман) стала лауреатом 1 премії у Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі "CREATIVE FLIGHT. Анна Осадча - отримала 2 премія у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі "Зорепад зимової творчості" м.Львів і 3 премію у ІV Всеукраїнському інтернет-конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж».
Єлизавета Лисовенко та Анна Ковальова (викладач Личман Ольга Ігорівна) стали лауреатами 1-ої премії Міжнародного конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Аrt. Christmas miracle». А Олександра Слободяник - лауреат 2-ої премії. Іван Радчук отримав гран-прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Мистецька коляда».
На Міжнародному конкурсі "Талановиті діти України" Козинську дитячу школу мистецтв представляла маленька зірочка Думітро Софія, яка отримала І премію (викладач вокалу - Бойко Богдана Миколаївна, концертмейстер - Дворянин Людмила Вікторівна).
У Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зимова фантазія. Різдвяні візерунки» у номінації вокал ІІ місце Андрій Башинський (викладач Бойко Б.М., концертмейстер Дворянин Л.В.).
Комплект нагород отримав і Макарій Жигунов (викладач Дворянин Людмила Вікторівна). Він посів І місце у Всеукраїнському конкурсі "Зимова фантазія". ІІ премію - в Міжнародному фестивалі-конкурсі "Зимова фантазія. Різдвяні візерунки" та ІІІ місце у Міжнародному конкурс "Talents of the century" (Болгарія).
Щиро вітаємо наших юних, талановитих козинців. Дякуємо вам та вашим педагогам. Пишаємося вами і бажаємо нових творчих перемог та звершень!

наверх