Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

МУЗИЧНІ НАГОРОДИ ЗНАЙШЛИ СВОЇХ ВОЛОДАРІВ

Навчальний рік уже закінчився, а нагороди з конкурсів продовжують надходити.
Учні Козинської школи мистецтв на початку травня прийняли участь у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі-фестивалі " Весь світ у долонях матері". Виступи дітей були розміщені у соцмережах, де їх переглядали всі поціновувачі мистецтва та жюрі.
Учнями Козинської школи мистецтв були надіслані вокальні та інструментальні виступи. Думітро Софійка співала " Пісню для всіх" Лесі Горової, та стала лауреатом першої премії. Башинський Андрій виступав відразу в двох номінаціях з піснею "Джури" та виконував на фортепіано твір Бюргмюллера "Чистота". За результатом конкурсу Андрій став лауреатом першої премії з вокалу та завоював другу премію в інструментальному жанрі.
Дуже порадувала своїми досягненнями Іванко Ганнуся, яка виконувала на фотрепіано цікавий твір " Незвичайна пригода" та стала лауреатом першої премії.
Підготували учнів до конкурсу викладачі Козинської школи мистецтв Дворянин Людмила Вікторівна та Бойко Богдана Миколаївна, які від організаторів отримали подяки за якісно підготовлених вихованців.

наверх