Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Музичний керівник: трішки музикант, трішки хореограф, трішки театрал

Усім відомо, що загальний та музично-естетичний розвиток дошкільників у дитячому садочку здійснюють музичні керівники. Вони повинні бути трішки музикантами, трішки хореографами, трішки театралами. Саме такою є Аліна Вікторівна Загородня музичний керівник ДНЗ «Ялиночка». «В обов’язки музичного керівника входить: навчити дітей танцювати, співати, рухатися під музику, грати на музичних інструментах, одним словом: прищепити любов до музики», - розповіла Аліна Вікторівна.
У ДНЗ «Ялиночка», протягом року проводять 4-5 великих святкових ранки за участі вихованців садка та вихователів. А от музичні розваги для дітей, відбуваються щотижня для кожної групи. У ході розваг дітки слухають музику, співають, вивчають танці чи ритмічні вправи. Іноді музичний керівник проводить для них гру. Для вихованців садка ставлять музичні казки, лялькові вистави, музичні ігри. Деякі сценарії до цих заходів музкерівник вигадує та розробляє сама. «Я люблю дітей і люблю творчість, саме тому я обрала для себе цю професію», - зізналася пані Аліна.
Жінка змалку любить музику. «Колись у дитинстві, я випадково почула як грає моя сестра на фортепіано, і я з перших акордів закохалася у звуки цього інструменту. До музичної школи я потрапила у 12 років, тож за 2 роки я екстерном закінчила її . У 15 років я поступила у коледж, а згодом і в університет», - розповіла Аліна Загородня.
До музичного виховання долучені і діти Аліни, донька Каріна навчається у Козинській музичній школі, а син Сашко любить співати. Аліна Загородня, ділиться що її робота дуже допомагає у вихованні власних дітей.

наверх