Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НА СК «КОЗИН» ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ

У рамках реконструкції спортивного залу та спортивного комплексу ЗОШ І-ІІІ ступенів на стадіоні СК «Козин» тривають роботи. Вчора у тестовому режимі було запущено систему поливу, встановлену на футбольних полях. Вона потрібна для того щоб зняти статику. А за спекотної погоди знизити температуру поля, яке виділяє тепло і як результат — створити комфортні умови для гравців. Нагадаємо, що попередньо система поливу була лише на маленькому полі.
Кілька тижнів тому, на СК «Козин» встановлено покриття легкоатлетичних доріжок навколо футбольних полів. Покриття бігових доріжок має високі екологічні показники, фізичні характеристики. Воно знижує навантаження, яким піддаються м’язовий апарат і суглоби легкоатлетів.
Їх облаштовано спеціальним гумовим покриттям італійської фірми «Mondo», яка є лідером у світі в цій галузі. Адже на такому покритті проводять чемпіонати світу, Європи й олімпійські та паралімпійські ігри.
Також на спортвному комплексі встановлено світлодіодний екран ( LED display), для відображення і передачі візуальної інформації. Це дає можливість прямої відеотрансляції, перегляду суперечливих моментів матчів. А також електронне табло.
Як показав досвід, під час проведення футбольного турніру «Кубок Козина» завдяки LED екрану вболівальники мали змогу побачити матчі в якісному зображенні, арбітрам – розв’язати суперечливі миті гри, а організаторам – значно полегшило роботу

наверх