Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

На сторожі здоров’я дітей

Козинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини проводить прийом не лише дорослого населення, а й маленьких козинців. Лікує їх лікар-педіатр Олена Костянтинівна Подшивалова. Щодня, на прийом приводять до 20 пацієнтів. Загалом, вона обслуговує близько 800 дітей віком від 1 до 15 років.
Поряд із лікарем працює медична сестра Наталія Василівна Охрімович, яка допомагає вести прийом. Вона робить щеплення дітей, згідно календарю профілактичних щеплень від таких захворювань: поліомієліту, дифтерії і правцю (АКДС), КПК (кір, паротит, краснуха), гепатиту Б, Хіб-інфекції. Усі сироватки є в Козинській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.
Козин – спортивне селище. Багато діток займаються у різних секціях. Та перед тим, як приступити до занять спортом, усі вони мають отримати відповідні довідки від лікаря.
Окрім стаціонарних прийомів, лікар - педіатр, або сімейний лікар виїжджають на виклики до хворих пацієнтів. За словами медичної сестри, на тиждень може бути до 10-12 таких виїздів.
В осінньо-зимовий період, найчастіше, до лікарів звертаються зі скаргами на ГРВІ та іншими простудними захворюваннями. Лікар запевняє що, при дотриманні кількох простих правил можливо уникнути багатьох хвороб, або, принаймні, мінімізувати їх.
Щоб уникнути захворювання та підвищити імунітет дитини в осінньо-зимовий період необхідно чітко дотримуватися режиму сну, харчування та фізичних навантажень. Стежити, щоб дитяче харчування було збалансованим і включало в себе достатню кількість вітамінів, мінералів, корисних речовин.
Також потрібно регулювати температуру у приміщені, зволожувати повітря кімнати у якій перебуває дитина. Ще однією складовою зміцнення імунітету є загартовування організму дитини. Але робити це потрібно, коли дитина абсолютно здорова.
При перших проявах захворювань, не займайтеся самолікуванням, обов’язково звертайтеся до лікарів. У разі відсутності лікаря-педіатра, прийом дітей у Козинській амбулаторії проводить сімейний лікар Ілона Ігорівна Ковальчук та завідуюча закладу Світлана Миколаївна Джурко. Усі лікарі висококваліфіковані та компетентні і завжди готові прийти на допомогу маленьким пацієнтам.

наверх