Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

На сторожі здоров’я

Ще з радянських часів відомий термін «трудових» медоглядів, проведення яких спрямоване на своєчасне запобігання заподіянню шкоди здоров’ю працівників. Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає обов’язкове проходження планових медичних оглядів громадян, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення. Сюди належать і працівники спортивно-оздоровчих комплексів, закладів культури, тощо.
Тож, сьогодні у приміщенні Козинського будинку культури усі працівники цього закладу, Спортивного комплексу та Козинської дитячої школи мистецтв проходили плановий медичний огляд.
Починаючи з 2013 року, за сприяння Козинської селищної ради, відбуваються подібні виїзні прийоми лікарів. Сьогодні до Козина приїхали такі лікарі: терапевт, дерматолог, ЛОР, гінеколог. Також, здійснюється забір крові для аналізів, роблять флюорографію, УЗД малого тазу.
Сімейний лікар Андрій Леонардович Кунділь уже не вперше приїжджає до Козина, для проведення виїзних медичних оглядів. За словами лікаря, усі працівники, які пройшли медичний огляд - здорові та допущені до виконання службових обов’язків.
Самі ж працівники розповідають, що подібні медогляди дуже зручні, адже за один день можна пройти усіх лікарів, здати необхідні аналізи. Не потрібно їхати до Обухова та вистоювати довгі черги.

наверх