Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НАБЛИЖЕННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ДО ГРОМАДЯН

Із січня 2021 року жителі Козинської селищної територіальної громади можуть отримати адміністративні послуги через відділ Центру надання адміністративних послуг Козинської селищної ради. У кожному старостинському окрузі нашої громади працюють спеціалісти, які приймають документи від громадян та надають відповідні послуги.
У приміщенні Старобезрадичівської сільської ради громадян приймає державний реєстратор юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань та речових прав на нерухоме майно Ірина Василівна Лук’янчук. Вона здійснює повний аналіз та надає правову оцінку документам з подальшим прийняттям рішення про реєстрацію, зупинку або відмову в державній реєстрації.
До роботи у відділі ЦНАП Козинської селищної ради Ірина Василівна перейшла з посади державного реєстратора Обухівська районної державної адміністрації. За її словами специфіка роботи залишилась тією ж, проте обсяги інші.
Найчастіше до державного реєстратора звертаються за такими послугами:
- державна реєстрація та припинення діяльності ФОП;
- внесення змін відомостей про ФОП( додавання КВЕДІВ, зміна місцезнаходження , ПІБ);
- державна реєстрація юридичної особи та державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, в тому числі змін до установчих документів юридичної особи;
- підтвердження відомостей про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи.
Що стосується державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, то найчастіше люди звертаються у відділ ЦНАП щоб отримати послугу з державної реєстрація права власності на нерухоме майно та державної реєстрації іншого речового права на нерухоме майно.
Головною метою та перевагами надання адміністративних послуг у Козинській ТГ - є забезпечити доступність адміністративної послуги незалежно від того, де людина проживає. Наближення цих послуг до громадян, їх доступність та якість - це є ключовими функціями органів місцевого самоврядування і держави.

наверх