Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Надання щорічної разової адресної грошової допомоги

Надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю за рахунок коштів обласного бюджету та щодо використання коштів, передбачених в обласному бюджеті для здійснення заходів з реабілітації для дітей з інвалідністю

Управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації повідомляє про затвердження Київської обласної цільової Програми ««Турбота» на 2021-2025 роки», яка передбачає надання щорічної разової адресної грошової допомоги сім’ям осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю за рахунок коштів обласного бюджету, затверджений наказом департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації від 01.03.2021 №40 та Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті щодо здійснення заходів з реабілітації для дітей з інвалідністю, затверджений наказом ДСЗН КОДА від 01.03.2021 №39.

За детальною інформацією просимо звертатися до управління соціального захисту населення Обухівської районної державної адміністрації Київської області за адресою: вул. Київська, буд. 24, м. Обухів, Київська обл., 08700. т. 04572-5-03-52.

- Про інформування громадян - завантажити файл у форматі .doc
- Для осіб з інвалідністю - завантажити файл у форматі .pdf
- Реабілітація дітей з інвалідністю - завантажити файл у форматі .pdf

наверх