Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НАРАДА КЕРІВНИКІВ БУДИНКІВ КУЛЬТУРИ КОЗИНСЬКОЇ ОТГ

Будинки культури у селах – це не просто місця збору людей за-інтересами, це осередки культурного життя всієї громади, відродження їх звичаїв та духовності. Тому якість роботи будинків культури це один із показників діяльності ОТГ.

Минулого тижня за ініціативи керівництва Козинського Будинку культури відбулася нарада усіх керівників закладів культури, які працюють у Козинській ОТГ. На засідання приїхали директори Старобезрадичівського Будинку культури Наталія Данчек, організатор культурно-дозвільних заходів с. Підгірці Лідія Шишкіна, директор Будинку культури с.Креничі Василь Кучеренко. Нараду проводила очільниця Козинського Будинку культури Інна Яцків-Бондаренко.

«Ми неодноразово зустрічалися на різноманітних мистецьких заходах та фестивалях із творчими колективами усіх цих закладів. Але цього разу ми хотіли ближче познайомитися із художніми керівниками та адміністрацією кожного Будинку культури. У ході зустрічі обговорили технічні сторони подальшої співпраці, ведення документації та окреслили плани на майбутнє. Адже тепер ми усі одна громада, тож будемо допомагати один одному та розвиватися разом», - розповіла Інна Василівна.

Далі ми з зустрічним візитом плануємо поїхати до закладів культури кожного села нашої Козинської ОТГ. Подивитися їх матеріальну базу, ближче ознайомитись із творчими колективами та їх напрацюваннями та обговорити більш конкретний план дій спільної роботи.

наверх