Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НАВЧАННЯ СИСТЕМИ ХАССП ВІДБУЛОСЯ У КОЗИНСЬКІЙ ЗОШ

Сьогодні у приміщенні Козинської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося навчання для директорів, медичного персоналу, кухарів та працівників їдалень щодо нових законодавчих вимог програми «HAССP». В Україні застосування систем ХАССП (НАССР - Hazard Analysis and Critical Control Points) є обов’язковим для всіх, хто займаються виробництвом або введенням в обіг харчових продуктів.
Системи управління безпечністю харчових продуктів застосовують практично в усьому світі, як надійний захист споживачів від небезпек, які можуть супроводжувати харчову продукцію. Особливо актуальною ця тема є для установ де харчуються діти. Саме тому Козинська селищна рада профінансувала семінар-навчання для працівників їдалень. У ньому взяли участь представники навчальних закладів Козина, сіл Підгірці, Великі Дмитровичі та Старі Безрадичі.
У ході семінару лектор розповіла правила дотримання вимог Закону щодо харчових продуктів на всіх стадіях їх виробництва та обігу. Як потрібно розробляти, вводити в дію та застосовувати процедури контролю. Забезпечувати належну підготовку осіб, які є відповідальними за ці процедури, під час виробництва та обігу харчових продуктів, тощо. А також буде розроблена та виготовлена відповідна документація, якою керуватимуться ці навчальні заклади.

наверх