Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НЕ ПАЛІТЬ СУХОЇ ТРАВИ!

Весна дарує нам гарну, теплу, сонячну погоду. Більшість населення насолоджується приємними, погожими днями, Але чергові караули 46 ДПРЧ смт Козин не заїжджаючи в пожежну частину маневрують з однієї пожежі на іншу.

Минулого тижня на території Козинської ТГ ( смт Козин, с.Підгірці, с.Старі Безрадичі) виникло 15 пожеж на відкритих територіях.
За словами начальника 46 ДПРЧ смт Козин Ігоря Жука, кожну із цих пожеж можна було би уникнути, адже усі вони спричинені людською недбалістю.

13 пожеж – це горіння сухостоїв, очерету, травяного настилу, сухої рослинності.
2 пожежі у приватному секторі - загоряння будинків через несправне пічне опалення.

Головними причинами таких пожеж є навмисні підпали сухостоїв, необережне поводження з вогнем та недотримання правил пожежної безпеки при проведенні робіт на присадибних ділянках.

У цей час на задимлених територіях нічим дихати від запаху диму, що наносить величезної шкоди здоров’ю. Окрім того це ще й непоправна шкода фауні та флорі, адже під час таких пожеж заживо згорають тварини та птахи.

Вчергове наголошуємо власникам домогосподарств, що самовільне спалювання листя і трави – поза законом!!! Воно отруює повітря, наносить шкоду ґрунту і землі. А старі методи випалювання сухого очерету з метою оновлення рослинності – це міф!

наверх