Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НЕБАЙДУЖЕ СЕРЦЕ ПІДГІРЦІВСЬКОЇ ВОЛОНТЕРКИ

Жителька Підгірців Надія Бевз стверджує, що чужих дітей не буває. Вона разом зі своїм чоловіком Володимиром та небайдужими односельчанами уже три роки збирає та відвозить гостинці для вихованців одного з реабілітаційних центрів Київщини.

«Ще зі шкільних років я займаюсь благочинністю. Робила збір для стареньких, для сиріт, їздили разом з такими ж однодумцями до сімей, що потрапили у скрутне матеріальне становище. Привозили все, що могли зібрати по сусідах, знайомих і те, що було вдома», - розповіла Надія Петрівна.

Після школи поступила в Переяслав-Хмельницький педагогічний університет ім. Сковороди. По закінченню якого пішла на роботу за покликом душі та серця в реабілітаційний центр, де працює вихователем з 2012 року. За час роботи вона дуже «прикипіла душею» та полюбила своїх вихованців, тому пішовши у декретну відпустку продовжує радувати своїх підопічних, збираючи для них ласощі та подарунки.

За словами Надії, центр забезпечує їх усім необхідним. Але як і будь-які діти, вихованці дуже радіють солодощам, сокам, фруктам. А ще, їм як школярам, зайвими не бувають канцтовари та шкільне приладдя.
Надія Петрівна розповіла, що сьогодні у центрі навчаються близько 120 вихованців віком від 6 до 18 років. Із них 25% - це діти з вадами розвитку, зокрема, аутисти, зі синдром Дауна, з ДЦП. Саме ці дітки особливо потребують уваги та підтримки.

«Пішовши у декретну відпустку, я дуже сумую за своїми вихованцями, тому кожні 2 місяці ми з чоловіком їздимо до дітей. Волонтерством я займаюсь виключно за покликом свого серця, ніхто мене до цього не закликав. Адже коли бачиш радісні і щасливі оченята діток, які отримують подарунки, то розумієш, що більшої дяки не буває», - ділиться волонтерка.

Для того щоб порадувати дітей та створити їм справді святкову атмосферу, Надія Бевз організовує збір перед святами: Різдвом, днем Святого Валентина, Міжнародним жіночим днем, Великоднем, святом Миколая, тощо. Через оголошення у соцмережах, до збору гостинців для дітей долучаються небайдужі односельці, звичайні громадяни. Діти дуже раді отримати художні книги, настільні ігри, пазли, розмальовки, набори для рукоділля та творчості.

Тож, якщо хтось бажає долучитися до збору гостинців для вихованців реабілітаційного центру, зв’яжіться з волонтеркою Надією Бевз за телефонним номером 0978341751.

наверх