Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВА СИСТЕМА ВЕНТЕЛЯЦІЇ ТА КОНДИЦІЮВАННЯ У СК «КОЗИН»

Заняття спортом – запорука міцного здоров’я та хорошого настрою. Обираючи спортивний зал, відвідувачі звертають увагу на тренажери, інвентар та вентиляцію. Щодо тренажерів та спортивного приладдя, то завдяки фінансуванню Козинської селищної ради СК «Козин» забезпечений на вищому рівні. А от вентиляція не була розрахована на таку велику кількість відвідувачів, тож її довелося замінити.
Протягом місяця у приміщенні СК «Козин» тривали роботи із демонтажу старої вентиляції та встановлення нової системи вентиляції та кондиціювання. Це система нового покоління, що є менш енергозатратною та економічною в порівнянні з попередньою. Також спеціалісти додали систему кондиціювання та підігріву повітря. Адже для кожної зони спортзали, будь – то тренажерна або борцівська зала, чи роздягальні, температура повітря має регулюватися, щоб створити максимальний комфорт відвідувачам. Саме це було основною задачею спеціалістів ТОВ «Спецкліматсервіс» які виконували усі роботи на замовлення Козинської селищної ради.
Тепер спортивний комплекс є справжнім місцем оздоровлення з комфортною температурою і вологістю для занять та відпочинку. А по закінченню карантину відвідувачі зможуть відчути усі переваги таких змін.

наверх