Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Нова спортивна форма для юних футболістів

На одне із тренувань до вихованців футбольної академії «Дніпро» завітали Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік і депутат селищної ради Віталій Анатолійович Малоокий. З побажаннями подальших звершень та перемог на футбольному поприщі, гості вручили юним футболістам наймолодшої ( U - 6-8) та найстаршої ( U - 10-12) вікової категорії комплекти тренувальної форми: футболки, шорти та гетри. Загалом закуплено близько ста комплектів форми.
Тренер команди U - 6-8 Андрій Кобченко зазначив, що такий подарунок дуже важливий для юних футболістів, адже спортивна форма дисциплінує спортсменів, зосереджує їх на тренуваннях та грі. Тож від імені батьків та себе особисто хочу подякувати Валерію Володимировичу та Віталію Анатолійовичу за допомогу футбольній академії та розвиток цього виду спорту у селищі.
Оновлений гардероб додав хлопцям впевненості в собі та призвів до нових перемог. Уже, вчора, у новій формі маленькі футболісти ФА «Дніпро» виграли товариський матч у ФК «Олімпік» (Віта-Литовська).
Вітаємо юних футболістів із перемогою!

наверх