Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВА ТЕХНІКА ОПТИМІЗУВАЛА РОБОТУ КОМУНАЛЬНИХ СЛУЖБ КОЗИНА

Вже протягом тижня прибирання вулиць селища здійснюється у механізованому режимі. Усе завдяки закупівлі сучасної підмітально-прибиральної машини Pronar ZM 1600 AGATA.
«Наразі понад 8 км доріг із прибордюрною частиною потребують ретельного та регулярного прибирання від бруду, піску, каміння тощо. Окрім того, чимало роботи накопичилося після закінчення зимового сезону. Тож задля того, аби оптимізувати процес прибирання й зробити його більш ефективним, було прийнято рішення придбати сучасний спеціалізований механізм із можливістю вологого прибирання територій з твердим покриттям. Якість та швидкість виконання робіт перевершили усі сподівання», розповів директор ТОВ «МАТОК 2009» Валерій Онуфрійчук.
Підмітально-прибиральна машина працює в агрегаті з трактором. Машина здатна досконало очистити проїжджі частини від піску, що скупчується уздовж бордюрів. Вантажопідйомність механізму близько 300 кг. А щоб під час процесу очищення пил не піднімався у повітрі, дорожня поверхня зволожується за допомогою форсунок з водою.
Придбання такої техніки викликано потребою оптимізувати роботу комунальної служби селища та допомогти швидше та якісніше здійснювати прибирання його околиць.
Козинська селищна рада турбується, аби вулиці Козина завжди були чистими та охайнішими.

наверх