Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВІ ЕКОЛОГІЧНІ ІНІЦІАТИВИ У КОЗИНІ

Нещодавно за сприяння Козинської селищної ради у Козині було запущено новий екологічний проєкт зі встановлення на території селища нових сучасних контейнерів для сміття заглибленого типу. Монолітні контейнери для збору біологічних відходів, зокрема ПЕТ-пляшок, макулатури та металу ємністю 5 м³ вже встановлені на вулицях Лісова та Київська.

Контейнер заглибленого типу є інноваційним устаткуванням, що дає змогу легко вирішити проблему нестачі вільного простору та являє собою резервуар зі спеціальним баком усередині. 2/3 площі контейнера заглиблені у землю, а інша його частина залишається на поверхні. Контейнери накриті спеціальною кришкою, яка не дозволяє розповсюджувати неприємний запах навколо них. Зовні вони виглядають естетично й не займають багато місця.

Обслуговування таких контейнерів здійснюється за допомогою спеціальних машин, які вилучають із резервуара бак зі сміттям та вивозять його на полігон твердих побутових відходів.
Експлуатація контейнерів заглибленого типу дозволяє зменшити витрати на логістику при вивезенні сміття. Площа їхніх баків може вміщувати значно більший об’єм відходів, аніж у звичайних сміттєвих контейнерів, тому вивозити сміття можна значно рідше.

Монтажні роботи зі встановлення контейнерів, а також облаштування прилеглої території виконали працівники ТОВ «Маєток – 2009» на чолі з директором Валерієм Онуфрійчуком.

http://www.kramar-eko.com.ua/uk/kramar-eko-vstanoviv-napivpidzemni-kontejneri-v-kozini/

наверх