Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ГРОМАД ТА НАРОДНИЙ ПЛАН РОЗВИТКУ

У четвер, 9 липня, відбулася зустріч команди Зе! з Козинською об’єднаною територіальною громадою. Голова Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександр Дубінський приїхав доповісти про плани розвитку громади та рішення щодо ОТГ.
«Зараз відбувається децентралізація, ми з вами формуватимемо нові об’єднані територіальні громади. Вони вже фактично сформовані, і після того, як буде проголосоване рішення у Верховній Раді, будуть створені нові ОТГ із новими бюджетами, з новими кошторисами фактично, і буде підвищена спроможність громад вирішувати проблеми своїх жителів», – повідомив Олександр Дубінський.
В Україні реформа децентралізації є однією з найбільш значимих та популярних для українців. За даними різних соціологічних опитувань, її підтримує більшість громадян – до 65–70%.
«Сподіваюся, що Козинська ОТГ буде найкрутішою в Київській області», – зазначив Олександр.
До команди “Слуги Народу” на місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня, приєднався Валерій Гартік.
Кожен, хто буде балотуватися за підтримки партії «Слуга Народу» на посади голів ОТГ, презентуватимуть громаді план розвитку на наступні п’ять років, кожного року має бути звіт та корегування плану, щоб враховувати зміни, що відбуваються в країні та громаді. «Ми маємо створити таку живу модель, в якій ви берете участь, щоб це була народна ОТГ та народний контроль за бюджетом, який буде прийнятий та спрямований на розвиток громади», – пояснив Олександр Дубінський.
План будуватиметься за трьома зрізами: потреби молоді, потреби людей середнього віку та потреби пенсіонерів. «Ми мусимо розуміти: коли ми витрачаємо гроші на стадіон – це потреби молоді, батьків та дітей, коли витрачаємо гроші на соціальні заходи – ми розуміємо, що це потреби людей пенсійного віку, якщо будуємо інфраструктуру – то ми будуємо це для всіх. І кожен має себе в цьому плані розвитку побачити», – пояснив Олександр.
До обговорення плану розвитку Козинської ОТГ у партії запрошують взяти участь всіх бажаючих громадян та вносити пропозиції. «Разом з вами ми сьогодні розпочинаємо писати план розвитку та історію нової територіальної громади», – зазначив пан Гартік.
«Ми поставили чіткі ціль і завдання перед собою, знаємо, що відбувається в громадах, розуміємо насущні проблеми, які є по сільським громадам, – це те ж саме будівництво доріг, проекти, які ніяк не можуть реалізуватися через відсутність бюджету в селах, будівництво нових медамбулаторій, капітальний ремонт будівлі школи, садочків – все те, що негайно потрібно для нормального життя», – розповів Валерій Гартік та сказав про готовність ці питання вирішувати.
Разом із присутніми місцевими представниками майбутньої ОТГ Валерій Гартік і Олександр Дубінський обговорили проблеми сіл, що потребують негайного вирішення. На зустрічі кожен мав змогу зробити свій внесок у план розвитку, написавши свої пропозиції та зазначивши проблеми в наказі до команди «Слуги Народу» і до майбутнього очільника місцевої влади. У партії повідомили, що в майбутньому будуть організовані обговорення, щоб долучити максимальну кількість людей.

наверх