селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВІ ЗДОБУТКИ БОРЦІВ КОЗИНСЬКОЇ ТГ

Сьогодні, в Обухові відбувся відкритий чемпіонат спортивного комплексу ВАТ «Київського КПК» з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У турнірі взяли участь 7 команд з Київської області.
Команду Козинської ТГ (СК «ЗАСПА») представляли 14 спортсменів, вихованців секції з вільної боротьби (тренер О.О.Волошин, О.С. Моргун).
За результатами змагань Юрій Глущенко (вагова категорія 28кг), Лоїк Михайло (вагова категорія 28кг), Лев Волошин (вагова категорія 26кг), Михайлов Данііл (вагова категорія 26кг),Артем Ковальчук (вагова категорія 53кг) посіли треті місця в своїх вагових категоріях.
Срібні нагороди вибороли Іщук Володимир (вагова категорія 44кг), та Іван Ребрик (вагова категорія 48кг),
Кіріл Михайлов (вагова категорія 35кг) та Литвиненко Тимофій (вагова категорія 53кг) отримали золоті нагороди піднявшись на найвищу сходинку п’єдесталу.
Юні спортсмени продемонстрували гарну боротьбу та хорошу технічну підготовку, додавши до власної скарбнички кілька медалей. Деякі спортсмени дебютували на сьогоднішніх змаганнях показавши характер і наполегливість та отримали незамінний досвід, який зможуть використовувати в подальшому тренувально-змагальному році.
Переможців нагородили медалями, кубками та грамотами.