Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Новій зупинці у Козині – бути!

Новина щодо зруйнованої конструкції зупинки громадського транспорту у смт Козин швидко облетіла селище та район. Не залишилась осторонь цього питання і Козинська селищна рада, тому сьогодні відбулася тристороння робоча зустріч Козинського селищного голови Валерія Володимировича Гартіка з представником Укравтодор Юрієм Васильовичем Швиденко та представником магазину «Favore» Василем Юрійовичем Владовичем. Адже зруйнована зупинка знаходилася саме біля цього магазину.
«Оскільки зупинка розташовувалася на території закріпленій за підприємством Укравтодор, ми не можемо з бюджету селища витрачати кошти на будівництво об’єктів, які нам не належать. Але мені, як голові ради не байдуже в яких умовах будуть чекати свого транспорту громадяни. Тому я виступив ініціатором проведення цієї зустрічі», - зазначив Валерій Володимирович.
У ході зустрічі домовлено, що витрати на розробку проектної документації нової зупинки та каркас споруди візьме на себе магазин «Favore». Майданчик для будівництва підготує дорожня служба.
Також, було обумовлено, що це буде сучасна споруда з місцями для сидіння, де громадяни зможуть почекати свій транспорт захищаючись від вітру, дощу та снігу.

наверх