Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВИЙ ФОРМАТ ЗАКІНЧЕННЯ НАВЧАЛЬНОГО ПРОЦЕСУ

Сьогодні, у зв’язку з протипандемічними заходами, що застосовуються в країні, перед батьками та випускниками постало питання: чи буде в цьому році проводитися традиційний "останній дзвоник" і "випускний вечір"? Міністерство освіти підготувало роз’яснення з приводу закінчення навчального року у 2020 році.
У роз’ясненні йдеться, що навчальний рік повинен закінчитися до 1 липня. Це означає, що саме до цієї дати діти мають отримати свідоцтва про закінчення середньої і базової освіти.
Завуч Козинської школи І-ІІІ ступенів Тетяна Миколаївна Кобченко розповіла, у цьому році відмінено державну підсумкову атестацію в четвертому класі (контрольні роботи) та державну підсумкову атестацію (ДПА) з трьох предметів у дев’ятому класі.
Зовнішнє незалежне оцінювання(ЗНО) в одинадцятому класі ніхто не відміняв. Наразі визначаються терміни його проведення, про що обов’язково буде повідомлено!
Щодо подальшої форми навчання у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, як в інших українських школах, чи дистанційного, чи проведення уроків у класах, то це вирішуватиме Кабінет міністрів.
З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.
Безумовно, навчатися дистанційно – це вимога часу та обставин. Але за словами Тетяни Миколаївни, є учні та батьки які маючи усе технічне забезпечення, категорично відмовляються навчатися дистанційно. Такі школярі не відвідують онлайн уроки, не виконують домашнього завдання і не надсилають його для перевірки вчителям. Тож і оцінити рівень знань таких учнів не можливо.
Тетяна Миколаївна нагадує, що карантин – це не канікули! Навчальний процес триває, тож і школярі повинні навчатися. Якщо у силу певних обставин, учні не мають змоги навчатися онлай, то таким школярам завдання надсилатимуть Укрпоштою.

наверх