Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВОРІЧНИЙ КОНЦЕРТ "І ПРОМАЙНУЛИ ВЖЕ 12 МІСЯЦІВ»…

Напевно, немає людини, яка б не чекала з трепетом новорічного дива. І не важливо, діти це чи дорослі. Всім хочеться казки та здійснення мрії. Хоча би один раз на рік. А разом же мріяти цікавіше…

Тож, актори народного аматорського драматичного колективу «Синій птах» досить не звично вирішили привітати усіх з новорічними святами, залучивши до цієї справи своїх рідних, близьких та друзів. «Мені хотілося якось по-особливому привітати зі святами наших глядачів. Подарувати їм трохи сімейного тепла та щирих емоцій», - розповіла про ідею концерту керівник народного аматорського драматичного колективу «Синій птах» Ірина Миколаївна Корніюк.

Оскільки 2021 рік за східним календарем є роком Білого Бика, то не обійшлося і без цього героя. Та й вередливу Королеву з казки «Дванадцять місяців» хтось мав зробити добрішою та чутливішою. У ході концерту глядачі побачать ще кількох добре знайомих казкових персонажів та отримають новорічні привітання від подружок Іванки Тищак та Маргарити Юхимчук, братів Владислава та Івана Колінченко, подружжя Назарій та Любов Яроші, Павла Ткаченка з сестричкою Олександрою, Ірини та Алєксандріни Журахівських, Інни та Соломії Колінченко, Алли, Аліси Тимченко та Галини Сатіної.

Щоб урізноманітнити відео-концерт, до акторів долучилися вихованці Козинської школи мистецтв, які подарували свої музичні номери. Ірина Миколаївна Коніюк дякує Назарчук Наталії Дмитрівні, директору Козинської школи мистецтв, за надані для концерту відео-матеріали.

Заінтригували? Тож дивіться новорічний концерт, що носить назву"І промайнули вже 12 місяців або А що нам рік бика готує?" на ютуб-каналі:
https://youtu.be/a8O_IL3gnFw

наверх