Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

НОВОРІЧНИЙ КРЕАТИВ

Щороку напередодні новорічних свят працівники Козинського будинку культури прикрашають фойє закладу. Цього року тут створено цікаву фотозону з каміном, кріслом-качалкою та годинником, що передає атмосферу домашнього затишку зимового вечора.

Керівник гуртка з декоративно-прикладного мистецтва"Творча майстерня" Наталія Макарчук створила чудові новорічні гірлянди та екібани якими прикрасили столи.

Але всю увагу перехожих привертає новорічна ялинка розташована посередині фойє. Саме до її оформлення майстриня підійшла креативно та неординарно. «Ідея прикрашання ялинки виникла спонтанно. Це було колективне рішення, яке ми разом художнім керівником Анною Зєнковою та Денисом Наумцем зуміли втілити у життя», - розповіла майстриня.

Кожен ярус ялики прикрашають фігурки найвизначніших місць різних країн світу. Це ніби подорож вулицями Парижу, Риму, Сіднею… Чарівності новорічних свят у декорі додає штучний сніг, що м’яко ліг на яликові гілочки та мерехтіння яскравих гірлянд.

Усі фігурки для інсталяції під час карантину виготовив Денис Наумець. «Спочатку це було просто творче заняття для рук. Але згодом їм знайшлося ось таке неординарне застосування», - зазначила Анна Миколаївна.

наверх