Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОБ’ЇЗД ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ТА ПОЗАШКІЛЬНИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КОЗИНА

Підготовка навчальних закладів до нового навчального року - справа серйозна та відповідальна. Тому контроль готовності цих закладів покладено на спеціальну комісію, яка здійснює об’їзд закладів освіти району. Вчора комісія з Обухівського районного відділу освіти перевірила стан підготовки навчальних закладів, що розташовані в Козині: заклад дошкільної освіти «Ялиночка» та Козинську ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Відвідання навчальних закладів показало, що школа і садочок повністю підготовлені до 2020-2021 н.р. За кошти Козинської селищної ради, були проведені ремонти в навчальних закладах. У школу закуплено нові меблі. А Обухівський районний відділ освіти РДА забезпечив медичний кабінет школи усім необхідним обладнанням.
За результатами об’їзду з’ясовано, що в усіх закладах проведено ремонтні роботи, здійснено заходи з енергозбереження, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, створено комфортні умови для навчання та виховання дітей.
«Завдяки турботі Козинської селищної ради та селищному голові Валерію Гартіку, школа та садок у Козині, на мою думку, на найвищому рівні. Тут зроблено дуже якісний ремонт, оснащено новими меблями, сучасне технічне забезпечення – тут є все для якісного навчання та розвитку дітей», - зазначив голова комісії Сергій Миколайович Короленко.
Комісія відмітила заклади освіти у Козині, як одні із найкращих закладів підготовлених до навчального року.

наверх