Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОБЕРЕЖНО З ВОГНЕМ

2021 рік тільки настав, а рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини смт Козин уже виїжджали на десять пожеж, які трапилися на території Козинської ОТГ. За словами начальника частини 46-ї ДПРЧ смт Козин Ігоря Жука основною причиною пожеж є несправне пічне опалення та електричні замкнення, які трапляються внаслідок перенавантаження мережі, або не через її несправність.
Лише за останні два дні трапилися пожежі у с.Рудики та у Козині.

18 січня, вранці до оперативно-диспетчерської служби ДСНС Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу, що трапилась за адресою: с.Рудики по вул. Солов’яненка. Там горів одноповерховий цегляний будинок. Ймовірно, загоряння трапилось через несправність пічного опалення.
До місця виклику одразу було направлено чергового караулу 46-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Козин. Пожежу локалізовано о 06:47 повністю ліквідовано о 10.05. На місці працювали 2 одиниці техніки (автоцистерни) та 8 чоловік особового складу.

19 січня в смт Козин, по вул. Набережній трапилась е одна пожежа. До місця виклику одразу було направлено чергові караули 46-ї Державної пожежно-рятувальної частини смт Козин та 16-ї ДПРЧ м. Обухів.
По прибуттю рятувальники встановили, що горить приватний житловий будинок. Це була дерев’яна будівля. Через три години роботи, пожежу було ліквідовано. Причина пожежі встановлюється.

✅ Зниження температури повітря сприяє збільшенню пожеж в житловому секторі, адже громадяни намагаються обігріти власні помешкання, часом, нехтуючи правилами безпеки. Тож рятувальники нагадують! Щоб не допустити пожежі у власних помешканнях необхідно виконувати наступні правила пожежної безпеки:

📍 слідкуйте за станом та справністю електромережі;
📍 намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж;
📍 подбайте про захист помешкання при користуванні пічним та газовим опаленням.
📍 дотримуйтесь норм встановлення та правила користування пічним та газовим опаленням;
📍 не використовуйте неякісні, саморобні та несертифіковані побутові електроприлади;
📍 контролюйте справність електроприладів, які використовуєте.
📍 не паліть у ліжку;
📍 у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
📍 не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами;

‼️Пам’ятайте! Тільки суворе дотримання правил пожежної безпеки дозволить надійно захистити вас і ваш домівки від пожеж.‼️

наверх