Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОБУХІВЩИНА ПЕРЕХОДИТЬ ДО ДРУГОГО ЕТАПУ ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ

Одразу, як тільки стало відомо про можливість перейти до другого етапу послаблення карантину у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції, багато українців видихнули з полегшенням. Серед них і Київська область.
На позачерговому засіданні Обухівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було вирішено запровадити послаблення протиепідемічних заходів на території Обухівського району за умови дотримання протиепідемічних вимог, встановлених постановами Головного державного санітарного лікаря України, та дозволити з 26 травня 2020 року регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні за умови перевезення пасажирів у межах кількості місць для сидіння.
Також дозволено відвідування закладів дошкільної освіти за умови забезпечення усіх необхідних протиепідемічних заходів на період карантину. Проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше ніж 50 осіб.
Новий етап послаблення карантину дозволяє проводити релігійні заходи та планову госпіталізацію в закладах охорони здоров’я на території Київської області.
Окрім того, дозволено відновити діяльність готелів (крім функціонування ресторанів у готелях).

Такі послаблення карантину можливі за умови дотримання усіх протиепідемічних заходів. Протягом всього періоду карантину проводитиметься температурний скринінг громадян. При виявленні підвищеної температури тіла або ознак респіраторних захворювань, відвідування заборонено. На вході до кожного закладу організовується місце для обробки рук спиртовмісними антисептиками.
Та головне пам’ятаймо, що послаблення карантину - це ще не остаточна його відміна, тож дотримання усіх протиепідемічних заходів – обов’язкове до виконання!

наверх