Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОДНА, ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА

22 січня відзначаєья одне з найвеличніших дат в історії становлення нашої Батьківщини – День Соборності України. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Це свято символізує єдність українських земель.
Саме до цієї знаменної дати у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходить виставка світлин "Україна- це ми".
«Через карантинні обмеження, на жаль, ми не можемо сповна відзначити День Соборності, але і не могли проігнорувати його», - розповіла педагог -організатор Аліна Олександрівна Недашковська.
Нагадаємо, що минулого року у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів по-особливому відзначили День Соборності. Ту проходили святкові лінійки, флешмоби, тематичний захід з піснями, танцями та пізнавальною вікториною. Школярі прийшли до навчального закладу із національними символами: прапорам, віночками, жовто-блакитними стрічками. Та долучилися до проведення акції «живий ланцюг», який символізує єдність заходу та сходу нашої країни, УНР та ЗУНР. Учні Козинської ЗОШ разом з вчителями взявшись за руки створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості вони крокували головною вулицею селища співаючи гімн України. Минулого року День Соборності України у Козині відзначили урочисто та патріотично, і після завершення карантинних обмежень, ми обов’язково повернемось до цієї чудової акції.

наверх