Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Одна, єдина Соборна Україна

Не звичайно, по-особливому День Соборності відзначили козинські школярі. Сьогодні із самого ранку на подвір’ї школи відбулася святкова лінійка у ході якої вчитель історії Наталія Федорівна Овсієнко та завуч школи з виховної роботи Людмила Іларіонівна Бондаренко розповіли про походження свята, як його відзначають у різних містах України та його значення для кожного українця. Далі школярі взяли участь у флешмобі «Українська символіка». Цього дня усі діти прийшли до навчального закладу із національними символами: прапорам, віночками, жовто-блакитними стрічками та брожками, які напередодні виготовили у ході майстер-класу, який провела педагог організатор Аліна Олександрівна Недашковська.
У фойє навчального закладу пройшла виставка дитячих малюнків, що носила назву «Україна очима дітей».
У продовження Дня Соборності, в актовій залі учні 10 класу разом з класним керівником Вікторією Олександрівною Ярош провели тематичний захід з піснями, танцями та пізнавальною вікториною.
Традиційною для Дня Соборності є проведення акції «живий ланцюг», який символізує єдність заходу та сходу нашої країни, УНР та ЗУНР. Учні Козинскої ЗОШ разом з вчителями провели таку акцію в Козині. Взявшись за руки вони створили нерозривний, символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості вони крокували головною вулицею селища співаючи гімн України.
Державне свято День Соборності України у Козині відзначили урочисто та патріотично.

наверх