Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОНОВЛЕНА СИМВОЛІКА КОЗИНСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ

Увагу більшості відвідувачів Козинського Будинку культури привертає нова символіка закладу, розташована прямо на вхідних дверях. Це емблема на якій зображена танцівниця, театральна маска, палітра фарб та мікрофон, які оповиті нотним станом із нотами. Директор Будинку культури Інна Василівна Яцків – Бондаренко розповіла, що на гербі продемонстровано усі види творчої діяльності закладу. Кольори мали бути співзвучні з відтінками основного герба смт Козин. Прототип символіки був створений ще у 2012 році. Але на вимогу часу творчий актив закладу вирішив оновити її, осучаснити.
Герб розробляли близько двох тижнів. Велику увагу приділяючи кольоровій гаммі, переходам, самому зображенню. До такої творчої роботи долучилися директор Будинку культури Інна Василівна Яцків – Бондаренко, адміністратор Світлана Олексіївна Бутенко, художній керівник закладу Анна Миколаївна Зєнкова, а комп’ютерною графікою займався Денис Віталійович Наумець.
І тепер оновлена символіка красується на головній сторінці Будинку культури у соцмережі, незабаром буде виготовлено баннер. А також, у планах на майбутнє, вона прикрашатиме футболки та інші елементи одягу чи атрибутики усіх учасників творчих колективів, що стане своєрідною ідентифікацією закладу.

наверх