Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

«ОСІННЯ ФЕЄРІЯ» - ПАРАД ТАЛАНТІВ КОЗИНА

«Осіння феєрія» - це один із наймасштабніших заходів, який щороку проходить у Козинському Будинку культури, і який з нетерпінням чекають артисти та глядачі. Втім, через карантинні обмеження захід довелось проводити без глядачів. Але усі бажаючі мають змогу побачити найкращі, найвидовищніші художні номери від творчих колективів Козина у відеоформаті. А можливим це стало завдяки злагодженій роботі усього колективу закладу культури.
Режисером та автором сценарію виступила Ірина Корніюк, оператор та монтажер - Дмитро Сулима. Яскраві костюми для кожного номеру зшили костюмери Світлана Яцків та Людмила Трохимець. А знімальний майданчик – сцену, оригінально та святково оформила Наталія Макарчук.
«Майже всі номери для «Осінньої феєрії» - нові. Цього року це було складніше ніж у попередні, бо багато вихованців творчих колективів пропускали репетиції. Керівники зробили неможливе! Враховуючи,що ми переносили концерт 4 рази. Втім, нам це вдалося!» - розповіла художній керівник закладу Анна Зєнкова.
Концертну програму складали вокальні і танцювальні номери, а також виступ вихованців Народного аматорського драматичного колективу «Синій птах» та Народного аматорського циркового колективу «Бурлеск».
Запальними та енергійним, ніжно-ліричними та по-дитячому зворушливими танцями дивували хореографічні колективи: "Юність","Зебра","Роксолана".
Мелодикою чарівних голосів заворожували солісти Народного аматорського вокального колективу «Зозуленька».
«Осіння феєрія» - це один із перших заходів, який проводили на сцені Козинськогого Будинку культури. Із року в рік, він набуває все більшої популярності та видозмінюється. І дуже добре, що креативний творчий актив закладу, навіть у час обмежень, знайшли спосіб порадувати односельчан своїми виступами.

Повне відео можна переглянути на офіційній сторінці Будинку культури смт Козин у Facebook за посиланням:

https://fb.watch/9bYhMwIS2G/

наверх