Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОСІННЯ ВИСТАВКА У ШКОЛІ

Ось і промайнув перший місяць звичного навчання у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів. За цей час, окрім навчання, у школярів було цікавим і позакласне життя. Одним із цікавих загальношкільних заходів стала традиційна, щорічна виставка осінніх поробок.
Розмаїття квітів, овочів і фруктів, а також природних матеріалів втілилися у чудові та цікаві композиції учнів школи. Ніхто не залишився осторонь. Усі мали змогу продемонструвати фантазію та уміння створюючи дивовижні осінні композиції.
Для учнів молодших класів завданням було зробити композицію на тему "Тваринний світ". І маленькі рукодільники разом з батьками зуміли перетворити осіннє листячко на чарівну жар-птицю, каштанчики - на милих равликів. А із соснових шишок та пляшок народилися чудернацькі їжачки.
Старшокласники також працювали дружно і злагоджено. Кожен клас втілював фантазію в осінній віночок. І як результат – на виставці були представлені справжні шедеври флористики.
Осіння виставка пройшла з дотриманням усіх карантинних правил та вимог, але у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

наверх