Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Останній дзвінок в Козині

Як непомітно плине час, здається, тільки вчора, шкільний дзвінок, скликав на перший урок, а вже сьогодні, він сповістив - про кінець навчального року. Сьогодні на подвір’ї Козинської школи відбулася урочиста лінійка, присвячена закінченню навчального року і Святу останнього дзвінка, на якій зібралися учні, батьки та гості школи.
Почесним гостем свята став Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гратік. Він звернувся до випускників із щирими словами: «Бажаю щоб ваш життєвий шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни, свого краю!». Валерій Володимирович вручив випускникам цінні подарунки.
Цього року у самостійне, доросле життя вирушають 9 випускників, класний керівник Наталія Миколаївна Тимченко.
У ході урочистостей, похвальними листами нагородили кращих учнів школи, які старанно навчалися протягом року. Директор школи Феденко Наталія Іванівна та Кобченко Тетяна Миколаївна нагородили кращих учнів, які взяли участь у різноманітних конкурсах та досягли високих результатів на спортивних змаганнях, вибороли призові місця на районній спортивній спартакіаді та військово-патріотичній грі "Джура".
Зворушливою миттю заходу став шкільний вальс у виконанні учнів дев’ятих класів (постановка А. Недашковської)

наверх