Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ОТРИМАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ СТАНЕ ДОСТУПНІШИМ

Сьогодні у час передових інформаційних технологій, багато послуг стали значно доступніші та мобільніші. Це стосується і отримання громадянами адміністративних послуг. Протягом року за, дорученням Козинського селищного голови Валерія Гартіка, відбувалися виїзні прийоми спеціалістів Козинського ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) у селі Старі Безрадичі. Завдяки цьому люди літнього віку та представники маломобільних верств населення мали змогу отримати послуги, не відвідуючи установи, які розташовані в Обухові, чи в інших населених пунктах.
Одним із перших кроків після створення Козинської ОТГ, планується відкриття, так би мовити, філій ЦНАП у кожному із сіл, які ввійдуть до Козинської громади, зокрема, у Підгірцях, Великих Дмитровичах та Старих Безрадичах. Там, на місцях працюватимуть адміністратори, які видаватимуть усі необхідні документи (згідно переліку послуг ЦНАП).
Начальник ЦНАП смт Козин Тарас Ткач, розповів якою він бачить роботу підпорядкованої йому установи після виборів. «Головне відділення знаходитиметься у Козині за адресою вулиця Партизанська,2. Саме тут оброблятимуться усі документи, які від громадян отримають адміністратори на місцях. Завдяки програмі документообігу вони у встановлений час будуть надіслані замовнику. А це означає, що задля отримання якісних адміністративних послуг не потрібно нікуди їхати, вистоюючи черги та витрачаючи час і кошти на дорогу, а їх можна легко і доступно отримати своєму селі».
ЦНАП Козинської селищної ради надає такі види послуг:
- державна реєстрація права власності на нерухоме майно;
- реєстрація речових прав власних земельних ділянок;
- видача інформаційної довідки із Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;
- реєстрація та зняття з місця проживання;
- видача довідки про склад сім’ї;
- надання відомостей із Державного земельного кадастру;
- видача довідки про наявність та розмір земельної частки, побудованих об’єктів;
- надання юридичної консультації.
Нагадаємо, що наприкінці минулого року було започатковано таку практику і вона дала хороші результати. На прохання голови Старобезрадичівської сільради фахівці з ЦНАП надали витяги із Державного земельного кадастру та розібралися із реєстрацією в реєстрі речових прав об’єктів комунальної власності.
Тож, якщо комусь потрібно вирішити будь-яке із цих питань, або отримати компетентну консультацію спеціаліста – ви зможете звернутися до фахівців ЦНАП, які знаходитимуться у кожному з сіл Козинської ОТГ.

наверх