Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Пам’яті Анатолія Солов’яненка присвячується…

«Я прийшов на цю землю, щоб співати… і хотів би, щоб частинка мого серця, моєї душі передалась і Вам»…

Сьогодні 87 річниця від дня народження Анатолія Солов’яненка видатного українського оперного співака, Народного артиста України та Радянського Союзу, лауреата Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, Командора Італійської республіки, Героя України.

Саме з цієї нагоди в музеї А.Соловяненка відбувся урочистий захід, на який завітали рідні Анатолія Борисовича, зокрема, дружина Світлана Дмитрівна, друзі, колеги по сцені та просто поціновувачі творчості великого співака.
Захід організував директор музею Євген Іванович Олійник за сприяння Козинської селищної ради. «Щороку, 25 вересня, ми вшановуємо пам’ять Анатолія Солов’яненка. Це вже стало доброю традицією. Ми згадуємо сторінки життя і творчості співака, гості діляться спогадами про нього. Та обов’язково слухаємо записи творів у виконанні самого маестро та його послідовників», - розповів Євген Іванович.
Почесними гостями заходу стали Народний артист України Олександр Гурець та його китайські студенти, які майстерно виконали кілька творів із репертуару А.Солов’яненка. Для самих артистів творчість Анатолія Борисовича є взірцем, прикладом для наслідування, розповів студент Лю Тау.
Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері. І, мабуть, кращого місця для відзначення дня народження уславленого тенора, де в єдину когорту змогли б долучитися усі хто його знав, годі й знайти.

наверх