Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПАМ’ЯТІ ВЕЛИКОГО СПІВАКА АНАТОЛІЯ БОРИСОВИЧА СОЛОВ’ЯНЕНКА

29 липня 1999 року пішов з життя Анатолій Борисович Солов’яненко - Герой України, всесвітньовідомий український співак та громадський діяч.
До сумної дати – 20-ї річниці з дня смерті Анатолія Борисовича Солов’яненка, однойменний музей, що в Козині, за підтримки Козинської селищної ради організували захід пам’яті видатного співака. До могили Анатолія Солов’яненка з букетами квітів прийшли палкі шанувальники його творчості, дружина Світлана, друзі , товариші.
Ірина та Сергій Косянчук засновники клубу любителів класичної (м.Українка): Любов до справжнього мистецтва і таланту Анатолія Борисовича привела сьогодні нашу родину сюди. Його творчість була близькою кожній людині, його голос лунав у кожній домівці. На засіданнях клубу любителів класичної музики, ми неодноразово розглядали творчість А.Солов’яненка. Пам’ять про нього сьогодні привела нас до Козина.
Ніна Горобчук в.о.директора музею І.Козловського (с.Мар’янівка): Анатолій Солов’яненко неодноразово приїжджав до свого друга та колеги Івана Козловського. Вони разом виступали на одній сцені. Ми вважаємо своїм святим обов’язком берегти пам’ять про відомих співаків, які прославляли Україну на весь світ.
Після кладовища, делегація відправилась до музею ім. А.Солов’яненка, де директор закладу Євген Іванович Олійник разом з дружиною співака Світланою Дмитрівною провели цікаву екскурсію, ділилися спогадами, розповідали життєві історії.
Людина живе доти - доки про неї пам’ятають. Анатолій Борисович живе і буде жити в наших серцях. Його любов до України квітне в його піснях і надихає нас, і допомагає світові зрозуміти всю красу рідної України, талант і нездоланну силу її волелюбного співучого народу.

наверх