Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ ВИБОРЦЯ: ЯК ПРАВИЛЬНО ГОЛОСУВАТИ

Уже 25 жовтня ми обиратимемо місцеву владу різних рівнів. І, відповідно, в ЦВК затвердили вимоги та відмінності бюлетенів для голосування. Загалом в день волевиявлення козинці будуть заповнювати 4 бюлетені. Жителі Козина обиратимуть очільника Козинської ОТГ, місцевих депутатів, депутатів районної та обласної рад.
Документ для волевиявлення нової форми необхідно "читати" по горизонталі: ліворуч буде перелік партій, посередині два квадратики для позначок, а праворуч - пронумерований перелік кандидатів від цієї партії.
Покрокова інструкція заповнення виглядає так:
Необхідно обрати партію та поставити відмітку ("галочку", "плюсик" чи будь-яку іншу позначку) в першому квадраті для волевиявлення за партію.
До другого квадрату потрібно вписати номер кандидата, якому хочете допомогти піднятись у відповідному територіальному списку своєї партії. Варто звернути увагу, що вносити цифри для голосування за кандидата треба дуже уважно. По-перше, бажано внести максимально точний номер, який зазначено поряд з його прізвищем (наприклад: не 6, а 06; не 1, а 01 тощо). По-друге, цифри необхідно вносити у другий квадратик для позначок, який розкреслено у вигляді трафарету (наприклад: раніше так писали індекси на листівках та поштових конвертах в Україні).
Бюлетень вважається НЕДІЙСНИМ лише в двох випадках: відсутня позначка за будь-яку партію або є дві і більше позначки за різні партії
Тобто, якщо партія буде вибрана лише одна - як би далі бюлетень не заповнювали (чи навіть на цьому завершили), він буде визнаний ДІЙСНИМ.

наверх