Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПАМЯТАЄМО. ЦІНУЄМО. ШАНУЄМО

День пам’яті та примирення (8 травня) та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (9 травня) останніми роками набувають для нас особливого значення, адже у ці дні ми не веселощами і масовими гуляннями вшановуємо пам’ять загиблих воїнів, а згадуємо їх у молитві, схиляючи голови над братськими могилами.

Напердодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у Козинській ТГ відбулося покладання квітів та вшанування пам’яті воїнів, що загинули в роки Другої світової війни.

Сьогодні Козинський селищний голова Валерій Володимирович Гартік разом з працівниками селищної ради та Козинського будинку культури поклали поклали корзини з квітами до місць пам’яті загиблим солдатам, козинській партизанській підпільній організації «Честь і Батьківщина» та пам’ятнику невідомому солдату, що на кладовищі.

Також корзини квітів до пам’ятних меморіалів було покладено в кожному селі Козинської ТГ: Старих Безрадичах, Великих Дмитровичах та Підгірцях.

Щороку, напередодні цих знаменних дат вшановують пам’ять тих, хто самовіддано рятував рідну землю і здобув перемогу над окупантами, підтверджуючи, що пам’ять про них назавжди житиме у наших серцях.

наверх