Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПАУЕРЛІФТИНГ У КОЗИНІ

У СК «Козин» майже рік працює секція з пауерліфтингу, яку веде тренер Денис Наумець. Тут займаються діти від 13 до 16 років.
«Коли я прийшов сюди працювати, мені дали групу для проведення занять із загальної фізичної підготовки для школярів. Тут діти виконують розминку, силові вправи, вправи на гнучкість тощо. Це, так би мовити, допомога для танцювальних колективів, адже часто у хореографічних постановках потрібні партнерські підтримки. Саме тому хлопчики мусять бути сильними і витривалими», - розповів Денис Віталійович.
Згодом, кілька дітей з особливим інтересом ставилися до силових вправ і це мене сподвигло відкрити секцію з пауерліфтингу.
(Пауерліфтинг – це силове триборство. До нього входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена.)
«Мої вихованці дуже сумлінні і старанні. За цей не довгий час, відколи працює секція я уже бачу в деяких дітей великий потенціал», - розповів тренер.
Хоча пауерліфтинг зовсім не жіночий вид спорту, але у групі Дениса Віталійовича займаються і дівчатка. «Вони дуже наполегливі і старанні. А коли у них вправно виходить виконати певний елемент, то це їх стимулює до подальших звершень. Мої дівчата навіть можуть дати фору багатьом хлопцям», - зазначив Денис Віталійович.
Під час повсякденних тренувань Денис Наумець все ж дає певні послаблення своїм юним спортсменкам. Але під час підготовки до змагань, усі працюють на рівних, без жодних поблажок.
Для самого Дениса Наумця пауерліфтинг, як вид спорту був відкритий сім років тому. За цей час він став абсолютним чемпіоном України з пауерліфтингу, багаторазовим чемпіоном Києва.
До цього спортсмен займався греблею і має звання майстра спорту з цього виду спорту, а згодом зацікавився пауерліфтингом. За рік виконав норматив майстра спорту.
Попереду ще багато амбітних планів. І тепер, деякі з них пов’язані саме з тренерською діяльністю та результатами його підопічних.

наверх