Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Передаємо естафету молоді

Вистави та концерти, які проводить Козинський будинок культури завжди були на високому рівні. Цікаві сюжетні лінії прописані у сценарії, майстерно-відточені художні номери, яскраві костюми та декорації артистів – усе це наслідок злагодженої командної роботи усіх ланок культурного ланцюга, що носить назву «Козинський будинок культури».
Протягом двадцяти років художнім керівником цього закладу була Наталія Олександрівна Чижова. Саме вона писала сценарії до урочистих заходів, казкових вистав, тематичних концертів, які завжди з великим успіхом проходили у Козинському будинку культури. Та сьогодні жінка передала естафету молодій, енергійній, креативній Анні Зєнковій.
«Усе тече, все змінюється! Настав час і мені передати повноваження художнього керівника у руки молоді, для того щоб Будинок культури йшов у ногу з сучасністю та розвивався. Адже сучасні діти і молодь ростуть на інших казках, тому іноді ті твори, які я брала за основу для написання певного сценарію, були не завжди зрозумілими нашим глядачам. Але завдяки спільній роботі та креативним ідеям кожного, нам вдавалося втілити у життя найнеординарніші ідеї», - розповіла Наталія Олександрівна.
Сьогодні художнім керівником Козинського будинку культури є керівник колективу сучасного танцю "Зебра" Анна Миколаївна Зєнкова: «Для мене ця робота не нова, адже я неодноразово брала участь у різноманітних заходах, писала сценарії для звітних концертів колективу «Зебра», займалася їх режисурою та постановкою», - зазначила Анна Миколаївна. «До того ж, після налагодженої роботи, яку поставила Наталія Олександрівна, я думаю, мені важко не буде».
Свою першу роботу у якості художнього керівника, Анна Зєнкова продемонструє вже в лютому. Тож нам залишається побажати їй успіхів у роботі, творчого натхнення та високого злету фантазії.

наверх