Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПЕРЕДСВЯТКОВІ МАЙСТЕР-КЛАСИ

Напередодні новорічних свят, незважаючи на передсвяткові клопоти, обов’язково знайдеться хвилинка для дитячої творчості! Особливо, якщо мова йде про створення новорічного сувеніру своїми руками.
Протягом трьох днів у Козинському будинку культури триватимуть новорічні майстер-класи із розпису картинки у техніці вітраж. Участь у творчих майстер-класах братимуть учні 1-4 класів Козинської ЗОШ. Проводить заходи керівник гуртка з декоративно-прикладного мистецтва"Творча майстерня" Наталія Макарчук.
Сьогодні відбулися перші художні майстер-класи.
«Мені радісно, що на майстер-клас прийшло стільки діток, адже усі ми скучили за відвідувачами, за творчістю. Тож коли було вирішено проводити майстер-клас, я з ентузіазмом взялась до підготовки», - розповіла майстриня. Усі необхідні матеріали для рукоділля закупив будинок культури за кошти Козинської селищної ради.
На початку роботи школярі отримали матеріали для майстер-класу: скляні заготівки - рамки, фарби для розфарбовування та для контурів, пензлики.
Після чого діти розпочали роботу над створенням власного новорічного шедевра. І дуже скоро скляна картинка засяяла різними кольорами.
Майстер-клас залишив у дітей масу позитивних вражень.До того ж це цікаві та корисні заняття, які розвивають художнє мислення дитини, дрібну моторику рук, спонукають до творчості.
А ще розписана картинка стане гарним подарунком близьким напередодні Нового року.

наверх