Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Перемоги «Бурлеску»

Народний аматорський цирковий колектив «Бурлеск» щойно повернулися з 25-го Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Джерело надій», який проходив у Києві, в Національному університеті харчових технологій. За словами керівника колективу Вікторії Вікторівни Намчук, її підопічні брали участь у цьому фестивалі вперше. Саме для нього НАЦК «Бурлеск» підготував два номери: каучук та діаболо.
Із цирковим номером «Маска» (каучук) Поліна Шпак посіла І-ше місце. Для дівчинки це був дебют. Журі високо відзначили здібності юної конкурсантки та її перспективу в цирковому майбутньому.
Ще один номер у цирковому жанрі - світові діаболо і поі, мав назву «Грай яскраво». Його виконали брати Даниїл та Олексій Яцків, світові пої дівчата: Олександра Богдан, Софія Гриневич, Анастасія Павловська та Олександра Стрельбіцька. Цей номер посів ІІ-ге місце у змішаній віковій категорії циркового мистецтва.
«Цей номер також новий, адже його виконували другий раз на сцені. Вперше він був представлений глядачам у Рівному, де і мав великий успіх», - розповіла Вікторія Вікторівна.
Циркове мистецтво – дуже складне. Артистам потрібно мати не аби яку спритність, майстерно володіти і жонглювати цирковими предметами. Діти з наполегливістю годинами відпрацьовують крок за кроком, аби гідно представити цирковий номер. І журі високо відмітили технічність наших конкурсантів. Особливо, коли Даниїл Яцків дав спробувати закрутити діаболо ведучому фестивалю. Як виявилося це важко зробити і майже неможливо для пересічної людини.
До дому діти поверталися з яскравими враженнями та гарним настроєм, адже попри велику конкуренцію їм все ж вдалося вибороти призові місця.
Керівник колективу «Бурлеск» та учасники щиро дякують Козинській селищній раді та керівництву Будинку культури за допомогу та підтримку та піклування про талановитих дітей Козина. Батькам висловлюють окрему дяку за любов та повагу до мистецтва.

наверх