Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Періодика у селищній бібліотеці

Сьогодні, в умовах технічного прогресу та доступності інформації, спостерігається зниження інтересу до читання і взагалі до користування бібліотеками. Але у Козинській селищній бібліотеці все ж є постійні відвідувачі, які залюбки беруть читати книги та періодику. Завдяки Козинській селищній раді, щороку поповнюється бібліотечний фонд закладу, виписуються нові газети і журнали. Адже саме вони - є одним із джерел отримання оперативної, оригінальної інформації.
Бібліотекар Валентина Миколаївна Олійник розповіла, що на 2020 рік вона виписала низку газет для задоволення загальноосвітніх, духовних, професійних потреб читачів, організації цікавого дозвілля. Зокрема, газети: «Обухівський край», «Сім - я», «За вільну Україну». Здійснила підписку журналів: «Жінка», «Однокласник», «Секрети зцілення», «Травник», «Кухарочка», тощо. «Здебільшого такі газети і журнали беруть читати люди літнього віку, пенсіонери. Саме на цих читачів я орієнтувалась, при виборі періодики», - розповіла Валентина Миколаївна.
Для козинців молодшого та середнього шкільного віку виписані журнали: «Левчик», «Джерельце», «Дзвіночок». На їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, які допоможуть дітям у навчанні, поповнять їх знання, навчать логічно мислити, відкриють безліч таємниць навколишнього світу. Та просто допоможуть тобі змістовно і весело провести дозвілля.

наверх