Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПЕРШИЙ ДЗВОНИК У НОВОМУ ФОРМАТІ

Свято першого дзвоника в Україні цього річ відбулося в новому форматі. У зв’язку з карантином, відповідно до рекомендацій Міністерства освіти, першого вересня традиційна загальношкільна святкова лінійка у Козинській ЗОШ І-ІІІ ступенів була дещо видозміна. Її провели тільки для першокласників. Святково одягненні першачки з букетами осінніх квітів та невеликим хвилюванням вишикувались на подвір’ї школи. Саме для них сьогодні продзвенів перший у їх житті шкільний дзвінок.
Із такою знаменною подією, школярів та педагогічний колектив прийшов привітати голова Козинської селищної ради Валерій Володимирович Гартік, який подарував кожному першокласнику набір із канцелярським приладдям та солодощами. Подібні набори від Валерія Гартіка отримали також першокласники загальноосвітніх шкіл сіл Старі Безрадичі, Великі Дмитровичі та Підгірці.
Цього року за парти Козинської ЗОШ сіли 48 першокласників. Було сформовано два класи, які очолили класоводи Ольга Іванівна Клепаровська та Юлія Станіславівна Лапіга.
Для решти школярів відзначення нового навчального року проводилося у межах класних колективів. Перший урок у кожному з класів проводили класні керівники. А наступні уроки пройшли згідно розкладу занять.

наверх