Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПІДГОТОВКА ДО ЗИМИ

Народна мудрість говорить, що сани потрібно готувати ще з літа. Тож, працівники Житлово-комунальної контори смт Козина одразу по закінченню опалювального сезону взялися готуватися до наступного. У рамках підготовки, вони здійснюють низку робіт, зокрема, вони перевіряють системи тепло- та водопостачання, готують котельні до роботи, здійснюють перевірку запірної арматури у житлових будинках та повірку лічильників. До кінця літа багатоквартирні будинки повинні отримати усі необхідні дозвільні документи, які засвідчуватимуть успішне завершення підготовки.
За словами директора Житлово-комунальної контори смт.Козин Юрія Сергійовича Колінченка до кінця вересня усі роботи повинні бути завершені, адже з огляду на останні роки опалювальний сезон доводиться розпочинати раніше запланованого. Окрім котелень, КК смт Козин обслуговує підвали багатоповерхових будинків, ДНЗ «Ялиночка», Козинську ЗОШ І-ІІІ ступенів, будинок культури та приміщення селищної ради.
«Ми проводимо планові роботи згідно графіка. На щастя, великих поломок немає, тому капітального ремонту робити не потрібно», - зазначив Юрій Сергійович.

наверх