Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПІДГОТОВКА КОМУНАЛЬНИКІВ ДО ЗИМОВИХ НЕГОД

Уже наприкінці тижня синоптики обіцяють справжню зимову погоду з пониженням температури та опадами. Але комунальні служби готові зустріти зиму з усіма її примхами. ТОВ «МАЄТОК 2009», яке безпосередньо займається очищенням доріг і тротуарів Козина, підготувало 70 тонн піщано-сольової суміші, якою посипатимуть дороги і тротуари.
Взимку, після сильних снігопадів ніяк не обійтися без снігоочисної техніки. Працівники підприємства підготували до роботи в зимовий період два трактори, два відвали, замінили відпрацьовані сегменти снігоприбиральних щіток. Окрім того, підприємство має бензинову снігоприбиральну машину Husqvarna та дві снігоприбиральні щітки Stihl . Така техніка значно полегшує важку працю прибиральників.
Самих двірників і прибиральників також забезпечено усім необхідним інвентарем і теплим спецодягом.
Готові зустріти зимову негоду і село Підгірці. Завдяки співпраці керівництва Козинської ОТГ (Валерій Гартік), КП (Олег Глущенко), Park Lake City (Aндрій Міщенко) та Київспецтранс (Андрій Грущинський)
100 тонн піску та 20 тонн солі заготовлено для доріг та тротуарів. Нагадаємо, що майже усі річні запаси піщано-сольової суміші, які комунальне підприємство заготовило на зиму, пішло на посипання доріг під час грудневої ожеледиці. Тоді комунальники посипали не лише дороги у Підгірцях, а й рятували Дмитровичі та Безрадичі.
Адже тепер ми - одна громада! І не повинні залишати один одного у біді!

наверх