Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

ПИТАННЯ СТВОРЕННЯ ОСББ У КОЗИНСЬКІЙ ТГ

Питання створення ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків) в Козинській ТГ підіймалося не одноразово. Влітку біля багатоквартирних будинків розташованих по вулицях Садовій, Партизанській, Лісній та Київській в Козині, а також у двох багатоквартирних будинках у Старих Безрадичах та Великих Дмитровичах пройшли інформаційні збори. У ході зустрічей мешканці будинків задавали багато запитань, оскільки для Козина, створення ОСББ - це нова форма управління житловим будинком. Громадянам було представлено типові зразки статутів, роздано інформаційні листівки,
У кожному домі створені ініціативні групи, які займаються цими питаннями. Наразі готуються листи до власників чи співвласників багатоквартирних будинків про створення ОСББ чи обрання найманої компанії для управління багатоквартирними будинками. Зокрема укладання угод з надавачами комунальних послуг, вирішення питання комерційного обліку теплової енергії та води в багатоквартирних будинках, а також питання обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, тощо.
Ініціативна група звернулась до кількох управляючих компаній в Обухові, Українці та Києві, які мають надати розрахунки тарифів на їх послуги для ознайомлення жителів багатоквартирних будинків Козинської ТГ, в разі якщо останні не захочуть створювати власні ОСББ та самостійно керувати свої майном.

наверх