Козинська
селищна рада

Обухівського району
Київської області

Подарунки новонародженим

Зупинися, мить! Ти прекрасна!
Як хочеться закарбувати в пам’яті яскраві миті. Особливо, якщо це стосується дітей: перші посмішки, перші кроки… І тут не обійтися без фотографій. Звичайно ж, милі серцю фотографії можна зберігати на комп’ютері або іншому гаджеті. Однак фотоальбоми, наповнені світлинами, немов сховище сімейних секретів, які передають з покоління в покоління історію роду.
Чудові сувеніри на згадку з нагоди народження малюків дарує Козинська селищна рада молодим батькам. Фотоальбоми, де є місце для світлин новонароджених, усіх членів сім’ї та цікава анкета, де батьки записуватимуть важливі події та миті про їх малюка, наприклад вагу і параметри, перше слово, перший зубчик.
Подібну практику у Козині проводили ще у 80-их роках, тоді головою селищної ради був Федоренко Микола Микитович, згодом вона призабулася. І нещодавно за ініціативи секретаря Козинської селищної ради Тетяни Григорівни Черванчук її знову втілили у життя. «Цю ідею я виношувала давно. І завдяки підтримці колег та однодумців, за сприяння селищної ради ми знову повернулися до цієї хорошої традиції. Адже народження дитини - це справжня подія для усієї сім’ї. І коли до Козинської селищної ради звертаються батьки з нагоди реєстрації новонародженого, окрім фінансової допомоги, нам приємно привітати їх ще й таким знаковим, пам’ятним подарунком», - розповіла Тетяна Григорівна.
Щасливими володарями таких душевних, приємних подарунків, що дозволяють зберегти пам’ятні події, стали уже понад десять козинських родин, в яких у 2019 році народилися малята.

наверх